Pakiety

Wielkanoc w centrum Karpacza:) | Wielkanoc

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA OKRES ŚWIĄTECZNY:)          Willa "Turnia" położona jest na malowniczym stoku Pohulanki, w samym centrum Karpacza, co gwarantuje piękne i niezapomniane widoki. Wyciągi narciarskie, oraz tory saneczkowe znajdujące się w pobliżu ośrodka zapewniają każdemu wyśmienitą zabawę i wypoczynek. Stok zimą jest sztucznie naśnieżany i oświetlony - 50m od ośrodka.   Dysponujemy : pokojami 2 osobowymi  z łazienką, balkonem, internet WiFi TV (cyfrowa) i radio na ternie ośrodka znajdują się  parking, grill.   CO ZNAJDUJE SIĘ W POBLIŻY OBIEKTU  Kościół Nawiedzenia NMP w Karpaczu ~ 100 m Dziki Wodospad w Karpaczu ~ 100 m Kościół Serca Pana Jezusa w Karpaczu ~ 200 m Skocznia Orlinek w Karpaczu ~ 2 km Tor saneczkowy - rynna KOLOROWA w Karpaczu ~300 m Świątynia wang w Karpaczu ~ 3 km Miejska Kolej Linowa w Karpaczu ~ 2 km Muzeum Zabawek i Lalek w Karpaczu ~ 1,5 km Zapora na Łomnicy w Karpaczu ~ 2,6 km Złotówka w Karpaczu ~ 2,7 km Schronisko Samotnia Kocioł Małego Stawu w Karpaczu ~ 5 km Przełęcz Okraj w Kowarach ~ 8 km Sztolnie Kowarskie w Kowarach ~ 10 km  TEL KONTAKTOWY: 668980195 DOBA HOTELOWA ROZPOCZYNA SIĘ O GODZINE 14 I KOŃCZY SIĘ O GODZINIE 12 DNIA NASTĘPNEGO . Zapraszamy ze zwierzętami.

Czytaj więcej


Majówka w malowniczym miejscu :) | Majówka

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA MAJÓWKĘ!!   Willa "Turnia" położona jest na malowniczym stoku Pohulanki, w samym centrum Karpacza, co gwarantuje piękne i niezapomniane widoki. Dysponujemy : pokojami 2 osobowymi z łazienką, balkonem, internet WiFi TV (cyfrowa) i radio na ternie ośrodka znajdują się  parking, grill.   DOBA HOTELOWA ROZPOCZYNA SIĘ O GODZINE 14 I KOŃCZY SIĘ O GODZINIE 12 DNIA NASTĘPNEGO . Zapraszamy ze zwierzętami.

Czytaj więcej


Długi weekend w Turni :) | Boże Ciało

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WEEKEND BOŻEGO CIAŁA   Willa "Turnia" położona jest na malowniczym stoku Pohulanki, w samym centrum Karpacza, co gwarantuje piękne i niezapomniane widoki. Dysponujemy : pokojami 2 osobowymi z łazienką, balkonem, internet WiFi TV (cyfrowa) i radio na ternie ośrodka znajdują się  parking, grill.   DOBA HOTELOWA ROZPOCZYNA SIĘ O GODZINE 14 I KOŃCZY SIĘ O GODZINIE 12 DNIA NASTĘPNEGO . Zapraszamy ze zwierzętami.

Czytaj więcej


Gorące wakacje w Turni :) | Wakacje

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WAKACJE!   Willa "Turnia" położona jest na malowniczym stoku Pohulanki, w samym centrum Karpacza, co gwarantuje piękne i niezapomniane widoki.  Dysponujemy : pokojami 2 osobowymi z łazienką, balkonem, internet WiFi TV (cyfrowa) i radio na ternie ośrodka znajdują się  parking, grill.   DOBA HOTELOWA ROZPOCZYNA SIĘ O GODZINE 14 I KOŃCZY SIĘ O GODZINIE 12 DNIA NASTĘPNEGO . Zapraszamy ze zwierzętami.

Czytaj więcej